• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • APRON İLAÇ MPİ İMPLANT BAYİLİĞİ


  Nedim YAZGAN
  Üyelik Tarihi : 29 Ağustos 2019
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Diş hekimi portföyü bulunan veya kendini geliştirip ben bu işi yapabilirim diyen diş teknisyenleri veya firmamızda sertifikalı kişilere bağlı olduğumuz diş hekimlerinden, implantta hekim asistanlığı görevi ve/veya MEB destekli bir çok eğitim veren kuruşlarda ağız ve diş sağlığı teknikeri sertifikası alıp kendi işlerini kurabilirler.

  Gözterecek olduğumuz profesyonel eğitim veren kuruluşlara yönlendirerek bu konuda ciddi eğitim alabilirsiniz. İnsanlık var olduğu sürece zaruri bir ihtiyaç olan yapay (dünyanın en iyi implantı saf titanium ) diş implantları da var olacaktır. Bu yüzden uzun süreli, uzun vadeli ve çok karlı bir işe adım attınız demektir. Geçmişten gelen diş implantlarının ömrü 5 veya 10 yıldır. Bu nedenle ömür boyu sertifika veren tek implant BOSCH Ailesi tarafından imal edilmektedir.

   

  (NOT: ( Detaylar yüz yüze görüşülecektir.) Telefonda bilgi verilmeyecektir.

   

  Lütfen hiç çekinmeden arayınız.

   

  Saygılarımızla

  Randevu Asistanından Lütfen Randevu Alınız.

  Fulya ÖZTÜRK

  +90 507 848 8676

   

  Assoc Prof.

  Nedim YAZGAN.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (DETAY BİLGİLER AŞAĞIDA MEVCUTTUR.)

   

   

   

   

   

   

   

  İspanya’nın merkez bölgesindeki bir Alman öncü implant üreticisi olan Medical Precision Implants S.A., 2008 yılında yarattığı ve en iyi profesyonellerin uzmanlığına dayalı olarak müşterilerine benzersiz bir know-how sunan bir şirkettir.

   

  Ürün ve hizmetlerini uluslararası medikal ve cerrahi implant endüstrisine ulaştırmak için MPI, müşterileri ile yakın bir ilişki geliştirir ve beklentilerini aşan çözümler bulmasına yardımcı olur.

   

  Sıfır kusurlara verilen önem, tüm tasarım ve üretim süreci boyunca titiz kalite kontrol prosedürleri ile sağlanmış, ürünlerinin profesyonellerinin konforunu ve güvenliğini sağlamıştır.

   

  En son teknoloji ile akıllıca karıştırılan iş tarzı, MPI’yi maksimum büyüme ve genişleme konumuna getiriyor.

   

  MPİ implantları – Dental implantoloji ürünleri geliştirme ve üretim alanında faaliyet gösteren istikrarlı gelişen bir firmadır.

  MPİ , dental implantlar inovasyon sistemi implantoloji alanındak dünya liderlerinin uzun süreli araştırma ve tecrübelerine dayanarak geliştirilmiştir.

  Güvenilir osteointekrasyon implant yüzeyinin hassas üretim teknolojisi ve çok aşamalı işlenmesi sayesinde elde edilmektedir.

   

  MPİ implantları bu alandaki temel standartların (Tıbbi ürünler uygunluk ve değerlendirme sistemi kapsamındaki ISO 13485 Standartı ISO 9001 Standartı DIR 93/42/EEC) bütün gerekliliklerini karşılayan kapsamlı bir kalite kontrol sistemi sürdürmektedir. Ürünler CE sertifikasına sahiptir.

  Ürünlerimizin geniş çeşitliliği çenenin anatomik özelliklerini dikkate alarak ve mükemmel estetiği garanti ederek hastanın tedavisine bireysel yaklaşımı mümkün kılar. MPI sistemi içindeki bir çok yenilikçi çözümler implantoloji alanında tecrübe sahibi ekimler tarafından önerilmiştir. Bu implantlardaki mükemmel rehabilitasyonun kliniksel durumları web yayınımızda sunulmuştur.

  MPI tecrübeli implantoloji uzmanlarının ve genel uygulamaya yeni başlayan diş hekimlerinin ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli eğitim programları yürütür. Hayırsever etkinliklere katılır. Ayrıca MPI Implants şirketinin ürünlerinin dünya çapında bayilere dağıtım ve satışı için etkili bir plan oluşturmuştur. MPI İmplantları her yıl yeni ülkeler kazanmaktadır. En iyi hizmeti temin edebilmek için şirket yerel satış ve merkezlerine sahiptir.

  Fiyat, kalite ve hizmet işimizin günden güne gelişmemizi sağlayan ve birçok dünya ülkesinin hekimlerine bizimle birlikte gelişme fırsatı veren hastaların hayatlarına güzel bir gülümseme ve farklı bir kalite veren ana prensibidir.


  816 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar