• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Hakkımızda

    Kibar İlan Ver Al Sat Merkezinde ilanlarınızı verebilir, satmak istediğiniz bir ürününüzü satışa çıkarabilir veya arayışta olduğunuz ürünler ile ilgili olarak portalımızdaki ilanları inceleyebilir ve bulunduğunuz bölgedeki satılık sıfır veya 2.el fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

  Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi size internet üzerinden ilanlarınızı yayınlayarak satış yapmanızı kolaylaştırdığı gibi ayrıca da ilanlarınızı iştiraki olan bir çok web sitesinde yayınlamanızı da sağlamış olur.

   Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi Hakkında;

   Kibar İlan Ver Al Sat Merkezinde, otomobilden, konuta, satılık, kiralık iş makinelerine, iş merkezlerinden, bilgisayar teknolojilerine kadar var olan hemen hemen her şeyi inceleyebilir ve satın almak yada kiralamak için ilan sahibiyle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

  Kibar İlan Ver Al Sat Merkezinde aradığınız tüm satılık, kiralık konut, iş yeri , sıfır yada 2. el otomobil ilanlarını ve güncel olarak araç fiyatlarını, haberlerini ve kampanyalarını yakından takip edebilir. Portal üzerinde gelişmekte olan alış veya satış fırsatlarını da  kaçırmazsınız.

  Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi uygun fiyatlı dopingleriyle ve güçlü, sağlam alt yapısıyla daima gelişmeyi ve büyümeyi kendisine hedef olarak koymuştur.

  2020 yılı itibariyle yeniden dizayn edilen dünya ve Türkiye ekonomisinde üreticiye, tüketiciye, girişimcilere ve online alışveriş pazarına değer ve renk katmak ve aradıklarına oturduğu yerden ulaşmak isteyen internet kullanıcılarının ilan ve alışveriş sektörüne ait ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi olarak yola çıktık.

  Günümüz ticaret piyasasında kurumsallaşmış olmak, büyümenin ve piyasada kendini kabul ettirmenin vazgeçilmez koşullarından birisi haline gelmiştir. Kurumsallaşmış firmalar müşterilerine daha fazla güven vermekte ve verilen hizmet kalitesini de buna paralel olarak arttırmaktadır. Bu kapsamda hayallerimizi ve hedeflerimizi bir adım daha ileri taşıyarak faaliyet ve hizmet anlayışımızı kurumsal kimliğimizle sizlere sunuyor olacağız.

  Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi teknolojinin gelişimiyle birlikte uzaklara gitmeden bilgisayar ortamında ürün ve hizmet almak, satmak veya kiralamak isteyen kişilere sunmuş olduğumuz " emlak, oto, bilgisayar, cep telefonu, elektronik, antika, giyim, mobilya, eleman, iş arayanlar, hizmet ve çeşitli kategorilerden " oluşan sosyal içerikli ilan ve online alışveriş sitesi olarak faaliyetlerini ortaya koymaktadır.

  Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi olarak biz hayalinizdeki ürüne veya hizmete en uygun fiyatla ulaşmış olacağınız gibi aynı zamanda sahibi olduğunuz ürün veya hizmeti de en hızlı bir şekilde elinizden çıkarıp satabileceğiniz konusunda, açıkçası çok iddialıyız.

  Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilan ve online alışveriş sitesi,

   Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi

  Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkürler.

   

   Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi Yönetimi