• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • GARRETT ACE 400İ (8.5x11 DD Başlıkla) VLF


  4,789 TL
  HATAY / ANTAKYA HARAPARASI MAH.
  İlan No
  208

  İlan Tarihi
  11-08-2020

  Marka
  Fabrikasyon

  Kimden
  Mağazadan

  mahmut taner özer
  Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2020
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  YENİ demir sesi: Kullanıcının ayırt edilebilen demir hedefleri duymasına ve orta seviyedeki sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir. YENİ Dijital hedef kimliği: 0-99 arasıdır ve hedefin cinsini verir. YENİ yüksek frekans (10 kHz) düşük ve orta derecedeki iletken hedefler için daha iyi hassasiyet sağlar (altın, kurşun gibi) YENİ ayarlanabilir frekans parazitlenmeyi önler. YENİ mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar. YENİ sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı ses ile uyarı imkanı sağlar. 8.5’’ x 11’’ (22x28 cm) PROformance suya girebilen DD tespit başlığı mükemmel tespit, daha geniş kapsama alanı ve derinlik sağlar. Arttırılmış Demir Çözünürlüğü: ACE 250’nin 3’lü Demir Çözünürlük özelliği kıymetli metalleri yakınındaki istenmeyen demir hedeflerden ayırmanıza yardımcı olur. Elektronik Noktasal hedef tespiti: Kesin ve hızlı hedef tespiti sağlar. Ayırışım Seviyesi: Sadece istenilen hedefin tespiti için ayrışım seviyesini değiştirin. 5’li Arama Modu + noktasal hedef tespiti Sekiz (8)’li hassasiyet /derinlik ayarları Derinlik göstergesi hedefin derinliğini belirler. Dünyada üzerindeki bütün kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni hedefin kimliğini gösterir ve buna göre mod/ayrışım seçenekleri içerir. Tek para, define, mücevher, eski eser keşfi, yarışmalarda, plaj / tatlısu da kullanılması çokça tavsiye edilir. Gömü, maden taraması, metruk arazi için de önerilir.

  YENİ demir sesi: Kullanıcının ayırt edilebilen demir hedefleri duymasına ve orta seviyedeki sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir.

  YENİ Dijital hedef kimliği: 0-99 arasıdır ve hedefin cinsini verir.

  YENİ yüksek frekans (10 kHz) düşük ve orta derecedeki iletken hedefler için daha iyi hassasiyet sağlar (altın, kurşun gibi)

  YENİ ayarlanabilir frekans parazitlenmeyi önler.

  YENİ mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar.

  YENİ sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı ses ile uyarı imkanı sağlar.

  8.5’’ x 11’’ (22x28 cm) PROformance suya girebilen DD tespit başlığı mükemmel  tespit, daha geniş kapsama alanı ve derinlik sağlar.

  Arttırılmış Demir Çözünürlüğü: ACE 250’nin 3’lü Demir Çözünürlük özelliği kıymetli metalleri yakınındaki  istenmeyen demir hedeflerden ayırmanıza yardımcı olur.

  Elektronik Noktasal hedef tespiti: Kesin ve hızlı hedef tespiti sağlar.

  Ayırışım Seviyesi: Sadece istenilen hedefin tespiti için ayrışım seviyesini değiştirin.

  5’li Arama Modu + noktasal hedef tespiti

  Sekiz (8)’li hassasiyet /derinlik ayarları

  Derinlik göstergesi hedefin derinliğini belirler.

  Dünyada üzerindeki bütün kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni hedefin kimliğini gösterir ve buna göre mod/ayrışım seçenekleri içerir. 

  Tek para, define, mücevher, eski eser keşfi, yarışmalarda, plaj / tatlısu da kullanılması çokça tavsiye edilir.

  Gömü, maden taraması, metruk arazi için de önerilir.  130 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar