• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Beşiktaş Su Tesisatçısı 24 saat


  300 TL
  İSTANBUL / BEŞİKTAŞ ORTAKÖY MAH.
  İlan No
  1313

  İlan Tarihi
  02-06-2024

  inan türk
  Üyelik Tarihi : 21 Ağustos 2021
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Beşiktaş Tesisatçı Hizmetleri

  Profesyonel Beşiktaş Tesisatçı Hizmeti

  Beşiktaş Tesisatçı ekibi olarak, Beşiktaşda profesyonel ve uzman su tesisat hizmeti almanızı sağlamak için mümkün olan her adımı atmaktayız. Diğer sıhhi tesisat şirketlerinden farklı olarak, yüksek standartlarda hizmet veriyor ve tesisatçılarımızı bu standartlara göre düzenli olarak eğitiyoruz.

  7/24 Tesisatçı Beşiktaş

  Beşiktaş su tesisatçısı Biz, gelecekteki ilişkileri önemsiyoruz. Sizleri, evinizi ve yaptığımız işi önemsiyoruz. 24 saat sıhhi tesisat acil durum hizmetlerimiz, su tesisat sorunlarınızla ilgili profesyonel yardım almanızı kolay ve uygun maliyetli hale getirir. Beşiktaşda nöbetçi su tesisatçı olarak, acil tesisatçı ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

  Su Kaçağı Bulma

  BeşiktaşBeşiktaşda su kaçağı tespiti, tamir ve onarım hizmetlerimizde 1. kalite malzeme kullanıyor ve garantili hizmet sağlıyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti ve bilgisayarlı su kaçağı tespiti ile hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

  Cihazlı Su Kaçağı Tespiti

  Su tesisatında kırılma veya patlama sonucu meydana gelen su kaçakları, en zahmetli işler arasındadır. Firmamız, kırmadan dökmeden cihazlı su kaçağı tespiti yapmaktadır. Bu hizmet ile seramik veya beton altında kalan su kaçaklarını kolayca tespit ediyoruz.

   

   

   

  Beşiktaş Petek Temizleme Hizmetleri

  Beşiktaş Petek Temizliği

  Peteklerde biriken tortu ve kireç, ısınma performansını düşürür. Profesyonel petek temizleme hizmetlerimiz ile peteklerinizin içindeki birikintileri temizleyerek ısı transferini optimize ediyoruz. Bu, enerji maliyetlerini düşürür ve kombi ile radyatörlerin ömrünü uzatır.

  Beşiktaş Acil Tesisat Hizmetleri

  24/7 Acil Tesisatçı Beşiktaş

  Beşiktaşda acil tesisat hizmetleri sunarak, su kaçağı bulma, mutfak sızıntısı onarımı, duş ve küvet sızıntısı onarımı, su ısıtıcı sabitleme, acil kaçak tespit hizmetleri, yer sifonu kanalizasyon açma, tuvalet açıcı ve tıkalı klozet açma gibi hizmetleri sağlıyoruz.

  Sıhhi Tesisat Tamir ve Onarım

  Her türlü su tesisat arızası ve tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, su tesisatı döşeme ve değiştirme, sıcak su tesisat tamiri, lavabo tamiri ve montajı, su tesisatı temizleme, vana tamiri ve montajı, batarya tamiri ve değişimi, tıkanıklık açma gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

  Beşiktaş Tıkanıklık Açma Hizmetleri

  Beşiktaş Lavabo ve Klozet Tıkanıklığı Açma

  Lavabo ve klozet tıkanıklıkları acil servisimiz tarafından çözülmektedir. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo açma, atık ve pis su borusu, kanal açma ve görüntüleme hizmetleri sunuyoruz. Özel cihazlarımız ile tıkanıklıklarınızı açıyoruz.

  Su Kaçağına Etken Sorunlar

  Su Kaçağının Nedenleri

  • Su tesisatının kalitesiz malzeme ile yapılması
  • Bilgisiz ustaların yaptığı hatalar
  • Su sızıntıları gelen yüksek basınçtan kaynaklı
  • Galvaniz tesisat borularının zamanla çürümesi
  • Eski yapılarda tesisatın zamanla ömrünü yitirmesi

  Cihazlı Su Kaçağı Tespiti ve Sızıntı Tespiti

  Su tesisatında kırılma veya patlama sonucu meydana gelen su kaçağı bulma işlemi, uzmanlık ve cihaz gerektiren bir işlemdir. Firmamız, kırmadan dökmeden cihazlı su kaçağı tespiti yapmaktadır. Su kaçağı tespiti ve onarım için servisimizden destek alabilirsiniz.

  Beşiktaş Tesisat Tamiri ve Onarımı

  Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

  Beşiktaş bölgesinde hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek, su kaçağı veya akıntı yapan bölge tespiti yapılarak onarım yapılacak konuma getirilir ve tesisat tamiri gerçekleştirilir. Ortalama 30-45 dakika içinde servis alma imkanı sunmaktayız.

  Tecrübeli ve Kaliteli Hizmet

  Beşiktaş Su Tesisatçı olarak, her yaptığımız işin arkasında durmaktayız. Başarımızın arkasında yatan sebepler arasında tecrübeli su tesisat ustası kadromuz, su tesisat işlerinde kullandığımız kaliteli malzeme ve dürüst çalışma prensibimiz bulunmaktadır.

  İletişim

  Beşiktaş Su Tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktayız. Su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, petek temizleme ve diğer tüm tesisat ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren ekibimiz, Beşiktaşnın her bölgesine hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.


  57 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar