• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Define Arama ile ilgili teknik destek eğitimi verilir.


  Kazım Bey
  Üyelik Tarihi : 11 Ekim 2020
  Kullanıcı Mağazası

  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Define Arama ile ilgili teknik destek eğitimi verilir.

   

  1-Defineciliğin D sinden hiç anlamayanlar için özel bir sistem geliştirdik.Sistemimiz aslında basit bu işe merakı olan kişilere

  define nasıl aranır yöntemi ve doğru düşünme ile ilgili teknik bilgileri içeren 30 saatlik video bilgisi veriyoruz.

  2-Videolar size ulaşınca sakin kafa ile oturup videoları izliyorsunuz.Videolarda işaretlerden hedefe nasıl gidilir değişik metal dedektör,manyometre,gpr radar arazide kullanma mantığını videolarda görüp nasıl çalışılması gerektiğini  izleyeceksiniz.

  3-Bu videoların en büyük avantajı ise 20-30 yıl arazide gezip de o kadar zamanda tecrübe kazanan kişilerin yaşadığı olayların kısa özetini videolarda görerek işte o tecrübeyi tabiri caizse hızlandırılmış kurs gibi düşünün 30 saatte sahip olacaksınız.

  4-Videoları izleyip işiniz bitince  20-30 yıl define peşinde koşturup yılların tecrübesini kazanmış olanların 1 tık seviye önüne geçmeniz 3 günde izleyeceğiniz 30 saatlik video ile mümkündür.

  5-Videoları size indirme linki verebiliriz kendi bilgisayarınıza indirebilir yada isteyene flash disk içinde yurtiçi kargo ilede yollayabiliriz.

  6-Define işi para ile yapılır.Hiç parası olmayan yada kaz gelecek yerden tavuğu esirgeme mantığında amman cebimden 1-TL para çıkmasın diye düşünenlerde varsa hayatına devam edebilir.

  7-Video set fiyat : 9.000-TL


  535 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar